Pro Long System – Ekstendery rozciąganie penisa

Opisywaliśmy już tabletki na powiększenie penisa, czyli Xtrasize. Warto wspomnieć o tym, że nie jest to jedyny skuteczny sposób na zwiększenie rozmiaru swojego członka. Jeżeli ktoś mimo wszystko nie jest przekonany co do zażywania tabletek, a marzy o powiększeniu rozmiaru swojej męskości to opisywane urządzenie będzie dla niego idealnym rozwiązaniem.

Ekstender Pro Long System, bo o nim mowa, jest urządzeniem przeznaczonym do powiększania penisa. Za jego skuteczność odpowiada jakość i precyzja wykonania, dzięki której nie musimy się obawiać jakiegokolwiek bólu związanego z użytkowaniem urządzenia. Regularne używanie ProLongSystem przynosi zaskakujące rezultaty – w celu ich osiągnięcia należy stopniowo decydować o dodaniu konkretnych elementów. Nikt nie narzuca kiedy należy dodać te elementy – używający ma nad tym pełną kontrolę. Ekstender delikatnie i stopniowo rozciąga penisa, zmuszając komórki do dzielenia się i mnożenia. Dzięki ProLongSystem można uzyskać dodatkowe centymetry trwale i w naturalny sposób. Elementy wchodzące w skład urządzenia umożliwiają regulacją zarówno długości jak i objętości, a zmiana ustawień ekstendera zajmuje chwilę i nie jest skomplikowana.

Zgodnie z tym, co wykazały badania można uzyskać aż 4,39 cm w 27 tygodni. Należy tylko nakładać urządzenie codziennie przez 6 dni w tygodniu i utrzymywać w wyznaczonej regulacji przez godzinę. Warto również dodać, że urządzenie ma również wpływ na kształt penisa. Za jego sprawą członek może stać się prostszy, czyli uelastycznią się jego komórki . Elastyczniejszy członek to większa ilość spermy, a co za tym idzie większa przyjemność z seksu.

Pro Long System przychodzi do nas dyskretnie zapakowany, o zawartości pudełka dowiadujemy się dopiero po jego otworzeniu. Ekstender jest dobrym sposobem na poprawienie jakości swojego życia seksualnego i osiągnięcie wymarzonego rozmiaru penisa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *