Kulki gejszy gdzie kupić

Skoro się tutaj znaleźliście, to zapewne niejednokrotnie spotkaliście się z nazwą kulki gejszy, kulki przyjemności, czy kulki Kegla – tak, wszystkie te trzy nazwy opisują jeden przedmiot, który jest w stanie wiele zmienić w życiu seksualnym, oczywiście na lepsze! Warto zacząć od tego, do czego kulki gejszy właściwie służą. Mówiąc najogólniej, służą one do ćwiczenia mięśni Kegla. Warto też zaznaczyć, że przy okazji masują owe mięśnie, co jest źródłem przyjemności dla kobiet.
Po co w ogóle ćwiczyć mięśnie Kegla? Przede wszystkim – wyćwiczone mięśnie dna miednicy, jeżeli są dobrze wyćwiczone, to ułatwiają poród i przyśpieszają proces dochodzenia do siebie po urodzeniu dziecka. Ale to nie jest jedyny powód, dla którego warto wzmacniać te mięśnie – za ćwiczeniami mięśni Kegla przemawiają również takie korzyści jak zwiększanie satysfakcji seksualnej (obojga partnerów!), znacznie zmniejszają też ryzyko takich dolegliwości jak nietrzymanie moczu czy, poważnie brzmiące, wypadanie pęcherza.

Nosząc kulki gejszy w pochwie możemy właśnie ćwiczyć mięśnie Kegla, co przyniesie nam wyżej wymienione efekty (dla których warto się postarać), ale można też się pokusić o stwierdzenie, że noszenie takich kulek jest całkiem miłym wstępem do igraszek ze swoją drugą połówką, bo kulki rozkoszy sprawiają, że kobiety robią się odpowiednio pobudzone do dalszych zabaw.
Jak stosować kulki gejszy? Początkującym kobietom zaleca się zakup kulek plastikowych, albo wibrujących (efekt ten osiąga się poprzez umieszczenie w kulce mniejszych kulek, które podczas ruchów dodatkowo uderzają o ścianki większej kulki powodując drgania i zapewniając większą rozkosz). Przed aplikacją kulek zaleca się skorzystanie z toalety, żeby rozćwiczyć mięsnie Kegla. Aby włożyć kulki należy podnieść jedną nogę do góry, a dalej postępujemy tak, jakbyśmy wkładały tampon. Można użyć przy tym lubrykantu. Kulek nie powinno się używać w trakcie miesiączki, albo kiedy pochwa jest podrażniona. Jak już kulki będą włożone, należy zacisnąć mięśnie pochwy, aby zatrzymać je w środku. Kulki się nosi po kilka godzin dziennie.
Idąc dalej, dla początkujących kobiet nie zaleca się wychodzenia z domu z kulkami. Mogą się one niestety wyślizgnąć w najmniej odpowiednim momencie, a raczej nie jest to coś, o czym marzy każda kobieta. Dlatego na początku warto zacząć przygodę z kulkami w domu, bo jeśli tam nam wypadną, to nie narazimy na się na ciekawskie spojrzenia innych. Jeżeli wypadną, to nic. Wystarczy je umyć i włożyć ponownie. Jak już nie będzie występował problem z utrzymaniem kulek można zacząć wychodzić z nimi z domu.
Kulki gejszy mają dobre opinie. Kobiety są zadowolone z korzyści, jakie płyną ze stosowania tych kulek, zwracają przy tym szczególną uwagę na zadowolenie z życia seksualnego, które zaczęło sprawiać więcej satysfakcji związanej z wyćwiczonymi mięśniami Kegla. Ceny kulek gejszy są zróżnicowane, więc warto znaleźć coś dla siebie i zacząć przygodę z kulkami przyjemności!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *